Witamy na naszej stronie ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 listopada 2012 00:00

Nasza firma powstała w 1993 roku i w obecnej chwili  posiadamy  wypracowaną i ugruntowaną pozycję w działalności handlowej branży akumulatorowej. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie akumulatorów znanych marek akumulatorów takich jak:


 

 

 

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży akumulatorowej pozwoliło nam rozszerzyć zasięg działania do obszaru ogólnopolskiego.

 

W  od kilku lat  możemy poszczycić się przynależnością do  "GAZELI BIZNESU" , która przyznawana jest  firmom charakteryzującym się najbardziej dynamicznym i stałym rozwojem oraz notującym coroczną poprawę wyników i wzrost obrotów.

 

Gazele Biznesu są wspólnym projektem realizowanym przez 9 dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier. Oprócz "Pulsu Biznesu" podobne zestawienia sporządzają jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Litwy, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Mimo że szczegółowe kryteria doboru firm biorących udział w tych rankingach różnią się zależnie od realiów gospodarczych poszczególnych krajów, ich idea wszędzie jest taka sama promocja rozwijających się dynamicznie małych i średnich firm.

Poprawiony: piątek, 15 listopada 2013 14:48